R.O.S Law Office on 2015 aastal asutatud peamiselt äriühingutele suunatud juriidilist täisteenindust pakkuv õigusbüroo.

Sageli väiksematel ja keskmise suurusega ettevõtetel puudub igapäevane vajadus omada ettevõttes oma juristi, samas aeg-ajalt tekib vajadus kontrollida või luua lepinguid, vaielda mõne tehingupartneriga või saada abi mõne põletava õigusprobleemi lahendamisel.  Me mõistame, et meie kliendid soovivad saada vastuseid ja lahendusi kiirelt ning erinevalt tüüpilisest õigusbüroost, kes keskendub pigem probleemide tuvastamisele, oleme meie orienteeritud nende lahendamisele. 
Õiguslikult väljapääsmatud olukorrad eksisteerivad vaid raamatutes, meie teame, et igale probleemile on võimalik leida õiguslikult korrektne ja õiglane lahendus.


R.O.S Law Office asutaja ja juhtivpartner Rainer Osanik LL.M on praktiseeriv jurist üle 20 aasta, millest viimased 8 aastat enne oma büroo asutamist juhtis ta ridamisi kahes suures rahvusvahelises kontsernis õigusosakonda. Rainer Osanik suhtleb klientidega eesti, inglise, vene ja soome keeles.  

Lisaks jooksvale nõustamisele, pakub meie õigusbüroo ka nn in-house-lawyer teenust nii tunnipõhiselt kui ka kuutasulise paketina.

Büroo püsiklientideks on mitmed kinnisvaravaldkonnas tegelevad ettevõtted sh nii arendajad, vahendajad kui ka ehitajad, samuti kindlustusvahendajad, IT-teenuste pakkujad, laevaremondiettevõtted, samuti teenindame mitmeid Leedu valdusfirmasid Eestis.